Skip to content

Nil Avunduk! Bir Sorum Daha Var? … :)

Loading...

Nil Avunduk! Bir Sorum Daha Var? … :)

Kitap yazmayı düşünmediğim bir zamanda, kızımın hem geçmişimize hem de keşfettiğim çalışma sistemini adım adım nasıl keşfettiğime dair sorduğu sorulara cevap verirken, bir anda sorduğu soruları aslında yıllarca bana herkesin sorduğunu hatta sorma imkanı olmayan kişilerin de bana sormak istedikleri sorulara kendi kendilerine cevap verdiklerini fark ettim. Çünkü kızım hem soruyordu hem de anlattıklarımın karşısında çok şaşırarak, “Ben böyle görmemiştim. Ben böyle bilmiyordum,”

gibi sözlerle kendi bildiklerini söylüyordu. Ama onun bildikleri ben değildim. Onun üzerine kızımın sorularını herkes öğrenmek ister diye soruları ve cevapları kitap halinde yayınladım.

Bu kitapta yaşadığım olaylar sırasında çalışma sistemini nasıl keşfettiğimi ve kendi çalışmalarımı nasıl yaptığımı anlatıyorum.

80,00100,00 KDV Dahil

Temizle
SKU: 9786054271351-v
Loading...

25.12.2017 tarihinde Nil Avunduk! Bir sorum daha var? … :)  adındaki ilk kitabımı çıkardım. Kitap yazmayı düşünmediğim bir zamanda, kızımın hem geçmişimize hem de keşfettiğim çalışma sistemini adım adım nasıl keşfettiğime dair sorduğu sorulara cevap verirken, bir anda sorduğu soruları aslında yıllarca bana herkesin sorduğunu hatta sorma imkanı olmayan kişilerin de bana sormak istedikleri sorulara kendi kendilerine cevap verdiklerini fark ettim. Çünkü kızım hem soruyordu hem de anlattıklarımın karşısında çok şaşırarak, “Ben böyle görmemiştim. Ben böyle bilmiyordum,” gibi sözlerle kendi bildiklerini söylüyordu. Ama onun bildikleri ben değildim. Onun üzerine kızımın sorularını herkes öğrenmek ister diye soruları ve cevapları kitap halinde yayınladım. Bu kitapta yaşadığım olaylar sırasında çalışma sistemini nasıl keşfettiğimi ve kendi çalışmalarımı nasıl yaptığımı anlatıyorum.

Kitabım E-kitap ve Baskı kitap olarak çıkmıştır. E-Kitapları satın aldıktan sonra panelinizden görüntüleyebilir / PDF olarak indirebilirsiniz. E-Kitaplarda kargo yapılmaz.

Yazar : Nil Avunduk
Yayın Tarihi : 25/12/2017
ISBN : 9786054271351
Sayfa Sayısı : 392
Baskı Sayısı : 1
Cilt Tipi : Karton Kapak
Kağıt Cinsi : Kitap Kağıdı
Boyutlar : 217x137x33 mm
Ağırlık 600 g
Kitap Türü

,