Skip to content

Nil Avunduk! Oyun’u Anlattı…

Loading...

Nil Avunduk! Oyun’u Anlattı…

Nil Avunduk! Oyun’u Anlattı… adındaki ikinci kitabımı 18.01.2019 tarihinde çıkardım. Kendi çalışmalarımı yaptığım günlerde biz insanlar üzerinde çok büyük bir oyun oynatıldığını fark etmiştim. Oynatılan oyunun oyuncusu olmanın insan yapısına uygun olmadığını anlamıştım.

Bu oyundan çıkmam gerekiyordu. Oyundan çıkmak için doğru olmayan ama doğruymuş gibi inandırılan inançlarımdan nasıl kurtulduğumu ve oyunda kalmamı sağlayan korkuları nasıl çalıştığımı anlattım.

Dünyada Oyun nasıl oynanıyor?
Bizler bu Oyun’un neresindeyiz?
Oyun’daki oyuncular kimler, Oyun’daki oyuncaklar ne? …

45,0050,00 KDV Dahil

SKU: 9786054271375-v
Loading...

2000 yılında başlayan seminerlerime 2016 yılına kadar devam ettim. Bu süre içinde seminerlerimde bu kitapta yazdıklarımın hiçbirini anlatmadım. Nil Avunduk! Bir sorum daha var? … :) kitabımda yazdığım şekilde anlattım. Çünkü dünyada yaşadığımız Oyun’u ben de hemen anlamamıştım. Korkularımı ve doğru olmayan inançlarımı dönüştürdükçe bu kitapta anlattığım algıları yaşamaya başladım. Önce hastalığıma isyan ettim, “Hastalanmamın bir sebebi olmalı,” dedim. Bu soruyla yola çıktım. Bu ısrarlı aramalarım bana dünyada yaşadıklarımızın bugüne kadar bildiğim gibi olmadığını algılattı.

Seminerlerimde yaptırdığım çalışmalarla korkularınızı dönüştürüp, işinize yaramayan inançlarınız bittikçe, hangi değişiminizden sonra neleri nasıl algılayacağınızı bilemezdim.

Onun için anlatmadım. O, sizin içinizde var olan kendi doğal bilginizdi.

Ancak öğrettiğim çalışmayı zaman içinde spiritüel alanda güce çevirip Oyun içinde daha güçlü oyuncu olmak için kullanmaya çalıştığınızı anladım. Bunun imkansız olduğunu, bu çalışmanın sizi güçlü oyuncu yapmayacağını, ancak içinde bulunduğunuz Oyun’dan çıkaracağını açıkça anlatmak istedim.

Dünyada Oyun nasıl oynanıyor?
Bizler bu Oyun’un neresindeyiz?
Oyun’daki oyuncular kimler, Oyun’daki oyuncaklar ne? …

Kitabım E-kitap ve Baskı kitap olarak çıkmıştır. E-Kitapları satın aldıktan sonra panelinizden görüntüleyebilir / PDF olarak indirebilirsiniz. E-Kitaplarda kargo yapılmaz.

Yazar : Nil Avunduk
Yayın Tarihi : 18/01/2019
ISBN : 9786054271375
Sayfa Sayısı : 234
Baskı Sayısı : 1
Cilt Tipi : Karton Kapak
Kağıt Cinsi : Kitap Kağıdı
Boyutlar : 217x137x25 mm
Ağırlık 400 g
Kitap Türü

,