Skip to content

3 Ekim 2011 Semineri

Loading...

3 Ekim 2011 Semineri

Bu seminerimde kendi bulduğum İçsel Temizlik Sistemini, nasıl uyguladığımı, sonucunda kendimdeki değişimi nasıl yaptığımı anlatıyorum. Sistemi kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini, öğrettiğim değişim-dönüşüm sistemini yanlış, eksik ve kendine göre değiştirerek yapılan çalışmalar sonrasında kişinin kendisini nasıl bir aldatmaca içine sokup “mış gibi” yaparak oyalandığını ve bunun farkına bile varamamasının nedenlerini anlatıyorum. Doğru çalışmayı nasıl yapacağının örneklerle çalışması yapılıyor. Siz de izleyerek kendinizi çalıştırabilirsiniz.

75,00 KDV Dahil

Stokta

SKU: vs11
Loading...

Bu seminerimde kendi bulduğum İçsel Temizlik Sistemini, nasıl uyguladığımı, sonucunda kendimdeki değişimi nasıl yaptığımı anlatıyorum.
Sistemi kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini, öğrettiğim değişim-dönüşüm sistemini yanlış, eksik ve kendine göre değiştirerek yapılan çalışmalar sonrasında kişinin kendisini nasıl bir aldatmaca içine sokup “mış gibi” yaparak oyalandığını ve bunun farkına bile varamamasının nedenlerini anlatıyorum. Doğru çalışmayı nasıl yapacağının örneklerle çalışması yapılıyor. Siz de izleyerek kendinizi çalıştırabilirsiniz.