Skip to content

12 Mart 2012 Semineri

Loading...

12 Mart 2012 Semineri

Bu seminerde; Bilinçaltımızdaki olumsuz inançların ve onları besleyen korkuların nasıl dönüştürüleceği anlatılmaktadır. “Neleri niye yaptığınızı anlayabilmeniz için inançlarınızı bulmamız lazım.

75,00 KDV Dahil

Stokta

SKU: vs16
Loading...

Bu seminerde;
Bilinçaltımızdaki olumsuz inançların ve onları besleyen korkuların nasıl dönüştürüleceği anlatılmaktadır.

“Neleri niye yaptığınızı anlayabilmeniz için inançlarınızı bulmamız lazım. Tarif ettiğiniz ve zannettiğiniz her şey bilinçaltınızdaki inançlardan geliyor. Bundan dolayı da karşındakini kim olursa olsun, sadece yaşadığın ve inancın kadar biliyorsun. Daha genişini bilmiyorsun. Her şeyi o inanç kadar görüyorsun. Sen bambaşka bir şey yaşıyorsun ama sadece inancının ölçüsü kadar algılıyorsun.”

Bilinçaltımızdaki olumsuz inançların ve onları besleyen korkuların yaşamımızda oluşturduğu olumsuzluklar ile baş edemeyince; bunları yok sayarak, tecrübe bilgileri edinerek “olumlu” gibi görünen yeni inançlar oluşturuyoruz. Birbiri ile çatışan, “O mu? Bu mu? Doğru mu? Yanlış mı?” dedirterek arada gidip gelmemize neden olan bu inançların bizleri nasıl kararsızlığa ve sıkıntıya soktuğu anlatılıyor.

Bu çatışmadan kurtulabilmek için o olumsuz inancı bulup dönüştürmek yerine onu bastırmaya çalışarak, onun karşıtı olumlu bir cümle yerleştirerek, “O olumsuzluğu hallettim,” aldatmacası ile kendinize nasıl sahte bir huzur bölgesi yarattığınızı, böylece de bilinçaltınızdaki olumsuz inançları, olumlu gibi görünen inançlarla üstünü örterek yok saydığınızı anlatıyorum. Çalışma yapılıyor. Siz de dinleyerek kendi çalışmanızı yapabilirsiniz.