Skip to content

Affetme Çalışması – CD / 3. Seminer

Loading...

Affetme Çalışması – CD / 3. Seminer

Bu CD’de affetme çalışmasının nasıl yapıldığı anlatılmaktadır. İnsanları “yalancı” diye tarif ettiğim ve bu duruma isyan ettiğim bir gün, “Aynalar” çalışmasını bulmuştum. Artık herkesi nasıl tarif ediyorsam benim de öyle olduğumu anlamıştım. Bazen tanıdığım kişileri, bazen de hiç tanımadığım kişileri çok uç noktalarda tarif edebiliyordum…

45,00 KDV Dahil

Stokta

SKU: cd3
Loading...

Bu CD’de affetme çalışmasının nasıl yapıldığı anlatılmaktadır.

İnsanları “yalancı” diye tarif ettiğim ve bu duruma isyan ettiğim bir gün, “Aynalar” çalışmasını bulmuştum. Artık herkesi nasıl tarif ediyorsam benim de öyle olduğumu anlamıştım. Bazen tanıdığım kişileri, bazen de hiç tanımadığım kişileri çok uç noktalarda tarif edebiliyordum.

Hatta, “Ben insan sarrafıyım, gördüğümde ne olduğunu anlarım,” diye biliyordum. Meğerse her gördüğümde, sadece kendimi görebilirmişim, bütün tarifleri kendim için yaparmışım.
Bulduklarım beni çalışmanın içine iyice çekmeye başlamıştı.

Beni en çok etkileyen, şaşırtan çalışmalarımı, affetmek istediğim kişilerde yaşamıştım. Kimi affetmek istiyorsam ona neden kızdığımı, bana ne yaptığını tek tek not alıyordum.

Affetmek istediğim kişiye neden kızdığımı sorduğum zaman, benim bir korkumun düğmesine basmış olduğunu görüyordum ya da onun nasıl bir insan olduğunu tarif ettiğim zaman, benim de aynı şeyleri yaptığımı buluyordum. Bulduklarımı kendimde dönüştürdüğüm zaman, o kişilere hiçbir kızgınlığım kalmıyordu.

Böylece bulduğum “Aynalar” çalışma tekniği ve “korkularımı keşfetme” çalışması, beni her gün birçok kişiyi çok doğal bir şekilde affetmeye götürüyordu.
Hatta affettiğimi bile fark etmiyordum.